Dodany: 2012-08-07 14:42:12

 

Na czym polega prowadzenie ewidencji środków trwałychDla niektórych z nas prowadzenie własnego biznesu to tylko i wyłącznie zajmowanie się tym co potrafimy najlepiej. Jest jednak też druga strona - księgowość i rachunkowość a zwłaszcza ewidencja środków trwałych będących na wyposażeniu naszej firmy, którą prowadzi biuro rachunkowe Gdańsk.

 

Aby działać zgodnie z prawem musimy pamiętać, że środki trwałe a więc maszyny oraz urządzenia musimy w odpowiedni sposób zapisywać, aby w razie konieczności przedstawić je odpowiednim organom kontroli skarbowej. Dlatego też ewidencja środków trwałych, którą będzie prowadzić w naszym imieniu biuro rachunkowe Gdańsk musi być nie tylko skrupulatna ale również i dawać możliwe jak najłatwiejsze przeprowadzanie jej okresowych korekt.

 

Środki trwałe ewidencjonowane przez biuro rachunkowe Gdańsk przecież nieustannie się zmieniają a więc potrzebne jest również odpowiednie kompletowanie wszystkich dokumentów, które się do niej odnoszą. Nie możemy o tym zapominać gdyż w przyszłości stać się to może przyczyną naszych późniejszych problemów z urzędem skarbowym. A przecież tego nie chcemy..

Nick: