Dodany: 2012-08-08 09:36:24

 

Na czym polega rejestracja spółek komandytowychDla niektórych z nas jedyna możliwość, aby stać się właścicielem firmy jest oczywiście spółka. Choć wielu twierdzi zgodnie, że nie jest to najlepsze wyjście z sytuacji, to jednak w przypadku przedsiębiorstw produkcyjnych praktycznie innej możliwości nie ma.

 

Jak w każdym przypadku tak i w przypadku spółki komandytowej zakładanej przez biuro księgowe warszawa w imieniu innym niż swoje konieczne będzie najpierw zawarcie umowy spółki komandytowej. Czyni się to w postaci aktu notarialnego. Następny krok to oczywiście uzyskanie wpisu w Krajowym rejestrze sądowym, podobnie jak w przypadku innych firm tego typu.

 

Na tym jednak nie koniec. Spółka komandytowa nadal nie istnieje., Zacznie ona działać na prawomocnych przepisach z chwilą wpisania jej do rejestru przedsiębiorców przez biuro księgowe warszawa podobnie jak w przypadku pozostałych firm. Od tej chwili umowa spółki zostaje zawarta na ogólnych zasadach dotyczących spółek handlowych, z tą tylko różnicą, że biuro księgowe warszawa będące spółką komandytową to spółka osobowa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega rejestracja spółek komandytowych
Nick: