Dodany: 2012-08-08 09:43:27

 

Jak założyć spółkęZałożenie spółki w dzisiejszych warunkach gospodarczych to nie taki trudny jakby mogło się w pierwszej chwili wydawać. Aby spółka jaką będzie przyszłe biuro księgowe warszawa mogła powstać koniecznych jest przynajmniej dwóch wspólników którzy wniosą do jej struktur zarówno wkład pieniężny jak również solidarnie będą odpowiadać za jej zobowiązania.

 

To, jednak jakie one będą zależne jest przede wszystkim od typu spółki którą chcemy założyć. Nie ulega wątpliwości, że potrzebny będzie również odpowiedni kapitał, który będzie trzeba przeznaczyć na kapitał zakładowy.

 

Dla przykładu biuro księgowe warszawa będące jednocześnie spółką z ograniczoną odpowiedzialnością będzie musiało być w posiadaniu co najmniej 5000 zł, które należy wpłacić we właściwym miejscu działania przedsiębiorstwa sądzie aby móc uzyskać wpis do krajowego rejestru sądowego na mocy którego działają w naszym kraju spółki osobowe i kapitałowe. Oczywiście nie obędzie się również bez odpowiedniej formy prawnej – będzie nią akt notarialny, który przyszłe biuro księgowe warszawa będzie musiało sporządzić w obecności prawnika..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak założyć spółkę
Nick: