Dodany: 2012-08-08 09:46:48
 

Gdzie i jak zarejestrować spółkę i firmęWłasny biznes to nie taka łatwa sprawa jakby mogło się wydawać. Zanim będziemy mogli cieszyć się naszą pierwszą działalnością konieczne jest przemyślenie całego planu działania na którym nasza działalność będzie się opierać

 

Musimy zdecydować czy prowadzone przez nas w przyszłości biuro księgowe warszawa będzie jednoosobową działalnością czy też chcemy je prowadzić ze wspólnikami w formie spółki. Jeśli wybierzemy tę drugą ewentualność musimy przygotować się na znacznie większe niż przypuszczaliśmy wydatki.

 

Wszystko dlatego, że rejestrując biuro księgowe warszawa w formie spółki będziemy to robić w formie aktu notarialnego, podczas, gdy tradycyjna działalność już tego nie wymaga. W przypadku spółki konieczne będzie również zarejestrowanie jej w KRS podczas gdy działalność jednoosobowa będzie wymagała tylko i wyłącznie uzyskania wpisu do rejestru przedsiębiorców a to drastycznie skróci czas oczekiwania. W przypadku naszej wspomnianej spółki jaką jest biuro księgowe warszawa taką operację będziemy musieli wykonać dodatkowo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gdzie i jak zarejestrować spółkę i firmę
Nick: