Dodany: 2012-08-08 09:57:46

 

Czym jest KRSProwadzenie działalności gospodarczej w formie spółki osobowej czy produktowej wymaga dokonania odpowiednich czynności prawnych, głównie w trakcie jej zakładania. W przypadku spółek sytuacja komplikuje się jednak znacznie bardziej niż ma to miejsce w przypadku prowadzenia działalności w sposób tradycyjny.

 

Mowa oczywiście o jej zarejestrowaniu we właściwym jej miejscu prowadzenia sądzie chociażby poprzez biuro księgowe warszawa, które doskonale zdaje sobie sprawę z tego czym jest dla firmy KRS zwany Krajowym Rejestrem Sądowym. To właśnie za jego pomocą można zarejestrować spółkę osobową bądź handlową aby mogła działać zgodnie z prawem. Jednak KRS ma znacznie szersze spektrum działania aniżeli tylko rejestrowanie spółek komandytowych, z ograniczoną odpowiedzialnością czy akcyjnych poprzez biuro księgowe warszawa.

 

Przy jego pomocy każde biuro księgowe może również zarejestrować stowarzyszenia, fundacje jak również inne organizacje społeczne. Na tym jednak nie koniec – KRS zajmuje się również rejestracją dłużników niewypłacalnych oraz przechowuje informacje o zaległościach podatkowych, ZUS oraz innych wierzycielach, które na jego rzecz może przekazać biuro księgowe warszawa, gdy zostanie o to poproszone..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest KRS
Nick: