Dodany: 2013-01-07 08:22:19

 

Czym są fundusze inwestycyjneInwestowanie za pośrednictwem osób trzecich może przynieść nam spore korzyści. Nie zawsze jest to opłacalny biznes, trzeba wiedzieć jak zarządzać swoim kapitałem nawet za pośrednictwem innych.

 

Nie jest to gra dla każdego, funduszy inwestycyjnych mamy całe mnóstwo dostępnych na naszym rynku. Żeby dobrze się wśród nich zorientować trzeba doskonale znać się na rynkach oraz samych funduszach, przekonuje szef biuro rachunkowe szczecin. fundusze inwestycyjne to instytucje , które zajmują się inwestowaniem cudzych pieniędzy. Na samym początku pieniądze wykłada właściciel, decyduje o tym w jakiej formie będzie działał fundusz.

 

Emituje jednostki uczestnictwa w przypadku funduszu otwartego, i każdy może kupić jednostki uczestnictwa o ile ma do tego środki pieniężne. Fundusz pieniądze pozyskane z rynku jak i kapitał początkowy inwestuje w instrumenty rynku finansowego zgodnie z założona strategią. Fundusz akcyjny kupuje akcje, obligacji obligacje itp. Wielu klientów biuro rachunkowe szczecin inwestuje swoje pieniądze w fundusze w Polsce to najpopularniejsza metoda inwestowania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są fundusze inwestycyjne
Nick: